4 czerwca 2018

Dostawa

Koszty i formy dostawy

Ze względu na fakt, że soki sprzedawane są  w szklanych butelkach, najbezpieczniejszym wariantem jest wysyłka 12, 24 lub 48 sztuk i wybranie opcji przesyłki kurierskiej. Wynika to z wielkości kartoników, w których wysyłamy soki. Pakujemy je w odpowiedniej wielkości pudełka tak, aby towar dotarł do Ciebie cały i zdrowy 🙂 Prosimy również, żeby otwierać przesyłkę w obecności kuriera i sprawdzić czy opakowanie soków nie zostało uszkodzone.

Koszty przesyłki soków BONINI są następujące (do 48 sztuk soków włącznie):

Poczta Polska Kurier 24 – przedpłata: 15 zł, za pobraniem: 20 zł
Poczta Polska Kurier 48 – przedpłata: 12 zł, za pobraniem: 17 zł
Kurier FedEX – przedpłata: 17 zł, za pobraniem: 22 zł
Odbiór osobisty – 0 zł (prosimy o wcześniejszy kontakt w celu umożliwienia odbioru zamówienia w siedzibie firmy)

Przy zamówieniach powyżej 250 zł przesyłka GRATIS. 

Uwaga! Wysyłamy również do Niemiec (do 48 szt włącznie):

Kurier DPD Standard: 70zł

W przypadku większej ilości soków lub sprzedaży hurtowej prosimy o wcześniejszy kontakt w celu ustalenia najkorzystniejszej dla Państwa formy dostawy.

Sposoby dostawy

W zależności od ilości zamawianych soków, wybranej formy płatności i preferencji możesz skorzystać z następujących form dostawy:

Firma kurierska – najszybsza i najbezpieczniejsza forma dostawy. Z naszych dotychczasowych doświadczeń jest to jedna z lepszych form wysyłki- tym bardziej, że soki BONINI znajdują się w szklanych butelkach, więc zależy nam na bezpieczeństwie. Dodatkowo, na Twój adres email otrzymasz link do strony, na której na bieżąco będziesz mógł sprawdzać, gdzie znajduje się Twoja przesyłka. Szczególnie polecamy tę formę dostawy.

Poczta Polska – najtańsza opcja przesyłki. Twoje zamówienie dostarczane jest za pośrednictwem Poczty Polskiej jako przesyłka priorytetowa lub ekonomiczna.

Odbiór osobisty – zapraszamy do siedziby firmy pod adres: Tarnowskie Góry 42-600, ul. Gliwicka 134  w godzinach pracy punktu, tj. 9:00 do 17:00. Przy odbiorze osobistym nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów. Prosimy jednak o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod numerem (032) 285 95 72 lub +48 695 933 195. Obok punktu znajduje się magazyn i może się zdarzyć, że osoba obsługująca punkt będzie musiała się do niego udać i na kilkanaście minut zamknąć punkt. Dlatego tez prosimy o kontakt telefoniczny, by ustalić orientacyjną godzinę odbioru zamówienia.

Formy płatności

W zależności od wartości zamówienia, wybranej formy dostawy i własnych preferencji, możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

  • Przelew – wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który przekażemy Ci w wiadomości email potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia.
  • Pobranie – płacisz gotówką przy odbiorze towaru (kurierowi, listonoszowi lub w oddziale Poczty Polskiej – w zależności od metody dostawy). Ta metoda płatności wiąże się z wyższą opłatę za realizację zamówienia, która nie występuje w przypadki innych opłat.
  • Płatność elektroniczna – najbardziej wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu. W naszym sklepie wykorzystujemy system płatności PayU, gdzie zostaniesz przekierowany do odpowiedniego systemu w celu dokonania płatności. Cały proces odbywa się szybko i bezpiecznie – wybierasz swój bank i dokonujesz opłaty.

Czas realizacji zamówienia

Przesyłkę nadajemy w czasie od 24-48h od zaksięgowania wpłaty na koncie, natomiast całkowity czas realizacji zamówienia zależy od wybranej formy dostawy. Przesyłka kurierska dotrze do Ciebie w przeciągu 1-2 dni roboczych.

Zobacz też: