22 maja 2018

O nas

KIM JESTEŚMY?

Fresco Grupa Relax należy do Grupy Relax Sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowskich Górach. Jesteśmy współproducentem i dystrybutorem Soków 100% bez dodatku cukru i bez dodatku konserwantów marki Bonini. Bonini to młoda marka, która wciąż stara się podążać za szybko zmieniającymi się trendami. Wiemy o tym, że współczesny rynek jest bardzo dynamiczny, a Klienci stają się coraz bardziej wymagający. Z tego też względu staramy się dołożyć wszelkich starań, by sprostać oczekiwaniom jak najszerszego grona konsumentów.

NASZA MISJA

Chcemy zapewnić Ci produkty najwyższej jakości, z wyselekcjonowanych owoców, o niepowtarzalnym smaku, aromacie i korzystnych właściwościach zdrowotnych. Wykorzystujemy surowce, które do tej pory były trudno dostępne w naszym kraju, ale wraz ze wzrastającą świadomością konsumentów Fresco Grupa Relax dokłada wszelkich starań, aby również w Polsce Klienci mieli łatwy i szybki dostęp do dobrodziejstw, jakie oferuje nam natura.

ASORTYMENT

Nasz asortyment opiera się na wyrobach z owoców, których walory smakowe i wartości odżywcze doceniono już w wielu zakątkach świata. Są to produkty najwyższej jakości, jednocześnie przystępne dla szerokiego grona odbiorców. Soki stanowią ważny element naszej codziennej diety, dlatego tak istotne jest, by nie zawierały zbędnych dodatków i barwników. Robimy wszystko co w naszej mocy, żeby produkt, który ląduje na Twoim stole był smaczny i zdrowy!

 

sok z żurawiny, sok z mango, bonini, żurawina