24 kwietnia 2017

Sok z mango

SOK Z MANGO 100%. BEZ DODATKU CUKRU. BEZ KONSERWANTÓW. mango, sok z mango, soki naturalne, soki bez sokru, soki bez konserwantów, soki bonini, fresco grupa relax

Sok z mango jaki znajduje się w naszej ofercie nie zawiera konserwantów, sztucznych barwników ani aromatów. Wytwarzany jest bez dodatku cukru, z najlepszych jakościowo odmian mango pochodzących z Indii- odmiany Alphonso oraz Totapuri.

Sok z mango marki Bonini jest pasteryzowany, by móc zachować odpowiednią trwałość i jak najwyższe stężenie korzystnych dla zdrowia składników. W procesie pasteryzacji para jest skraplana, a odzyskane wolne frakcje aromatyczne wtłaczane są ponownie do soku. Dzięki temu zabiegowi otrzymany sok charakteryzuje się niezwykłym aromatem i zachowuje wszystkie korzystne właściwości.

Jedną z wielu zalet SOKU Z MANGO marki BONINI jest to, że wytwarzany jest z dojrzałych w pełnym słońcu owoców, z odmian cieszących się szczególnym uznaniem konsumentów. Dzięki wysokiej zawartości beta-karotenu chroni skórę przed działaniem promieni słonecznych UV i przed oznakami starzenia. Obfituje w witaminy (witamina C, PP, B6), minerały, a także potas i flawonoidy. Zawarty w owocach mango lupeol charakteryzuje się działaniem przeciwzapalnym oraz dobrze sprawdza się w prewencji chorób nowotworowych.

Pamiętaj też, aby zawsze zwracać uwagę na jakość kupowanego przez Ciebie soku. Znacząca większość z nich to niestety napoje nafaszerowane sztucznymi dodatkami i barwnikami. BONINI daje Ci gwarancję najwyższej jakości.

PRZECHOWYWANIE

Sok z mango powinno się trzymać w ciemnym, suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu należy przechowywać sok w lodówce. Najlepiej spożyć do 14 dni od otwarcia butelki.

STOSOWANIE

Nie ma ograniczeń co do maksymalnej ilości soku, jaką można wypić w ciągu dnia. Aby móc cieszyć się korzystnym działaniem na nasz organizm należy wypijać co najmniej 50 ml soku dziennie. Przed użyciem należy wstrząsnąć butelką. Sok z mango może nieznacznie różnić się kolorem i smakiem w zależności od partii. Na dnie butelki może pojawić się osad i jest to zjawisko naturalne.

SKŁAD

– sok z mango 100%
– nie zawiera sztucznych barwników ani aromatów
– bez dodatku cukru i bez konserwantów
– odtwarzany z puree
– pasteryzowany
– odzyskiwanie utraconego aromatu podczas wyciskania owoców (nowy system w obiegu zamkniętym)

PRZECIĘTNA WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100ml

– wartość energetyczna 205 kJ/49 kcal
– białko <0,3 g
– węglowodany ogółem 11,0 g
– tłuszcze <0,2 g

POJEMNOŚĆ: 300ml

Sok z mango najwyższej jakości. Przejdź do sklepu internetowego.