5 września 2014

Sok z żurawiny

SOK 100% Z ŻURAWINY WIELKOOWOCOWEJ. BEZ DODATKU CUKRU.sok z żurawiny BEZ KONSERWANTÓW.

Oferowany przez nas sok żurawinowy nie zawiera środków konserwujących, sztucznych barwników, aromatów ani dodatku cukru. Produkt jest pasteryzowany, aby zachować wszystkie swoje korzystne właściwości oraz odpowiednią trwałość. W procesie pasteryzacji parę skrapla się i odzyskane wolne frakcje aromatyczne wtłacza ponownie do soku. Dzięki temu masz pewność, że spożywasz produkt najwyższej jakości, o niezwykłym aromacie.

Kolejną zaletą jest to, że SOK ŻURAWINOWY marki BONINI wytwarzany jest z żurawiny wielkoowocowej, a nie z popularniejszej żurawiny błotnej. Jest to gatunek występujący w stanie naturalnym w Ameryce Północnej. W sokach BONINI znajdziecie żurawinę pochodzącą z Kanady i Stanów Zjednoczonych. Żurawina wielkoowocowa zawiera zdecydowanie więcej dobroczynnych składników, dzięki czemu korzystniej sprawdza się przypadku chorób układu moczowego.

Prawdziwy sok żurawinowy jest kwaskowaty i lekko cierpki. W innym wypadku możesz być pewien, że nie masz do czynienia z produktem, dzięki któremu mógłbyś osiągnąć odpowiednie korzyści. Wszelkie syropy, napoje w kartonikach- zazwyczaj jedyne co mają wspólnego z żurawiną to nazwę.

PRZECHOWYWANIE

Sok z żurawiny należy przechowywać w ciemnym, chłodnym i suchym miejscu. Po otwarciu trzymać sok w lodówce. Najlepiej spożyć do 2 tygodni od otwarcia butelki.

STOSOWANIE

Nie istnieją oficjalne zalecenia co do maksymalnej ilości soku, jaką można spożyć w ciągu dnia, jest to produkt bezpieczny. W celu uzyskania korzystnych efektów zdrowotnych należy wypijać co najmniej 50 ml soku dziennie.

SKŁAD

– sok z amerykańskiej żurawiny wielkoowocowej 100%
– nie zawiera konserwantów, sztucznych barwników, aromatów
– bez dodatku cukru
– pasteryzowany
– nowy system odzyskiwania utraconego aromatu podczas wyciskania owoców (obieg zamknięty)

PRZECIĘTNA WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100ml SOKU

– wartość energetyczna 138 kJ/32 kcal
– białko 0,01g
– węglowodany ogółem 6,2g
– tłuszcze 0,0g

POJEMNOŚĆ: 300ml

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o właściwościach soku z żurawiny? Przeczytaj artykuł, dzięki któremu dowiesz się, dlaczego warto wprowadzić sok żurawinowy do Twojej diety.